Microsoft Access 2016

Strona główna / Portfolio / Microsoft Access 2016
Microsoft Access 2016

Zwiększ znaczenie danych.

Twórz łatwo aplikacje bazy danych w formatach najodpowiedniejszych dla Twojej firmy.

Wypróbuj bezpłatnie lub Kup teraz

Efektywne tworzenie aplikacji Microsoft Access 2016 w dowolnym czasie i miejscu.

Więcej niż bazy danych dla komputerów stacjonarnychAccess 2016
Program Access służy do tworzenia już nie tylko baz danych, lecz także opartych na przeglądarce aplikacji baz danych, dzięki czemu można sprawniej zarządzać firmą. Dane są automatycznie zapisywane w bazie SQL, przez co są bardziej bezpieczne i można je łatwo udostępniać współpracownikom.

Szablony aplikacji
Łatwe tworzenie niestandardowych aplikacji na podstawie własnych pomysłów lub nowych, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów.

Szablony tabeli
Wiesz już, jakie dane ma śledzić Twoja niestandardowa aplikacja? Po prostu zacznij wpisywać to w polu tekstowym „Dodaj tabele”, a następnie wybierz odpowiednie z nich, by szybko zdefiniować pola, relacje i reguły pomiędzy nimi. Nowa działająca aplikacja powstanie w ciągu kilku minut!

 

Aplikacje do wdrażania programu SharePointAccess 2016
Dzięki usługom programu Microsoft Access 2016 i SharePoint Online lub zainstalowanemu lokalnie programowi SharePoint Server 2013 aplikacje programu Access mogą być łatwo zarządzane i kontrolowane z poziomu witryny SharePoint. W ten sposób dostęp do nich ma wielu użytkowników, uprawnienia są odpowiednio kontrolowane, a korzystanie z aplikacji — należycie monitorowane.

Dane w bazie SQL
System obsługi przeniesiono do programu SQL Server i bazy danych Microsoft Azure SQL, aby zapewnić niezawodność, większe bezpieczeństwo, skalowalność i możliwość długoterminowego zarządzania danymi. Aplikacje programu Access korzystają już zatem ze standardowej składni SQL i odpowiedniego systemu obsługi, niezależnie od tego, czy są wdrożone lokalnie czy w chmurze.

 

Wygodna obsługaAccess 2016
Dzięki atrakcyjnemu, przejrzystemu interfejsowi i łatwej w obsłudze aplikacji użytkownicy nie „pogubią się” w danych. Access sam obsługuje kod zapewniający ten profesjonalny widok.

Kontrolka Elementy pokrewne
Aby uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych danych, nie trzeba otwierać nowego ekranu, co ułatwia sprawdzenie kontekstu podczas przeglądania lub wprowadzania danych.

Kontrolka Autouzupełnianie
Wprowadzanie danych jest teraz znacznie prostsze i dokładniejsze dzięki listom rozwijanym i rekomendacjom podawanym z chwilą rozpoczęcia wpisywania danych. Odnośniki pozwalają na rysowanie relacji między danymi w różnych tabelach.

 

Microsoft Access 2016 działa na różnych urządzeniach.Microsoft Access 2016

Dowiedz się jak na różnych urządzeniach zainstalować niezbędny pakiet Office
Dowiedz się więcej

Subskrypcja Office 365 oferuje więcej możliwości użytkownikom komputerów z systemem Windows. Zyskują oni pełne wersje aplikacji Office do zainstalowania na komputerze z systemem Windows 7 lub nowszym, przestrzeń dyskową online, dodatkowe funkcje na tablecie i smartfonie oraz wiele więcej. Mają zatem możliwość elastycznego wykonywania pracy z dowolnego miejsca.

Korzystaj z aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook i innych na swoich ulubionych urządzeniach: telefonach Windows Phone, z systemem Android, iPhone, tablet z systemem Windows oraz Android i iPhone, komputery PC i Mac (laptopy / komputery stacjonarne). Aplikacja Access dostępna jest tylko na komputery z systemem Windows 7 lub nowszym
Wypróbuj bezpłatnie
This entry was posted in . Bookmark the permalink.