Microsoft Excel 2016

Strona główna / Portfolio / Microsoft Excel 2016
Microsoft Excel 2016

Przeanalizuj dane i wydobądź zawarte w nich informacje.

Wypróbuj bezpłatnie lub Kup teraz

Microsoft Excel 2016 w dowolnym czasie i miejscu.

Excel 2016Rozmieszczanie danych
Zorganizuj dane liczbowe i tekstowe w arkuszach i skoroszytach. Wyświetlanie ich w kontekście pozwala podejmować decyzje lepiej poparte danymi.

Zmiana formatu i rozmieszczenia
Excel zapamiętuje i rozpoznaje Twoje wzorce postępowania i może automatycznie uzupełniać brakujące dane — bez formuł i makr.

Wykonywanie analiz
Excel wykona za Ciebie skomplikowane analizy, a przy tym podsumowuje dane i wyświetla podgląd różnych opcji tabeli przestawnej, aby można było je porównać i wybrać tę, która najlepiej przedstawia Twój punkt widzenia.

 

Przejście do wykresów i schematówExcel 2016
Excel może zaproponować wykresy i schematy, które najlepiej zilustrują wzorce danych. Przejrzyj szybko dostępne opcje, a następnie wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim analizom.

Znajdowanie najlepszego scenariusza
Poznaj i porównaj różne sposoby wizualnego przedstawiania danych — i swoich zamiarów. Gdy znajdziesz ten, który najbardziej Ci odpowiada, jednym kliknięciem możesz zastosować formatowanie, wykres przebiegu w czasie, inne wykresy oraz tabele.

Wyróżnianie trendów i wzorców
Wskazuj trendy i wzorce danych za pomocą słupków, kolorów i ikon, aby wyróżniać ważne wartości.

 

Uproszczone udostępnianieExcel 2016
Monitor komputera z widocznymi opcjami udostępniania arkuszy programu Excel.

Udostępnianie z chmury
Wszyscy będą korzystać z najnowszej wersji, ponieważ OneDrive i SharePoint domyślnie zapisują arkusze w chmurze. Po prostu wyślij wszystkim link do tego samego pliku, aby wszyscy mieli do niego dostęp w dowolnym czasie i miejscu.

Współpraca w czasie rzeczywistym
Po zapisaniu arkusza w OneDrive możesz pracować ze swoim zespołem w czasie rzeczywistym za pomocą programu Excel Online.

 

Microsoft Excel 2016 działa na różnych urządzeniach. Zainstaluj aplikację Excel Mobile, aby pracować w podróży.Microsoft Excel 2016

Dowiedz się jak na różnych urządzeniach zainstalować niezbędny pakiet Office
Dowiedz się więcej

Subskrypcja Office 365 oferuje więcej możliwości użytkownikom tabletów i telefonów oraz komputerów Mac i PC. Zyskują oni pełne wersje aplikacji Office do zainstalowania na komputerze PC lub Mac, przestrzeń dyskową online, dodatkowe funkcje na tablecie i smartfonie oraz wiele więcej. Mają zatem możliwość elastycznego wykonywania pracy z dowolnego miejsca.

Korzystaj z aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook i innych na swoich ulubionych urządzeniach: telefonach Windows Phone, z systemem Android, iPhone, tablet z systemem Windows oraz Android i iPhone, komputery PC i Mac (laptopy / komputery stacjonarne)
Wypróbuj bezpłatnie
This entry was posted in . Bookmark the permalink.