Microsoft PowerPoint 2016

Strona główna / Portfolio / Microsoft PowerPoint 2016
Microsoft PowerPoint 2016

Zaprezentuj swoje zdanie.

Opracuj scenariusz, przedstaw swoją tezę jasno i przekonująco i idź dalej.

Wypróbuj bezpłatnie lub Kup teraz

Microsoft PowerPoint 2016 w dowolnym czasie i miejscu

Panowanie nad sytuacjąPowerPoint 2016
Przy włączonym automatycznym rozszerzaniu, gdy wyświetlasz prezentację na drugim ekranie, slajdy są automatycznie poprawnie wyświetlane na odpowiednich ekranach. Nie musisz zajmować się ustawieniami i sprzętem.

Skupienie uwagi
Użyj wskaźnika laserowego oraz pióra, aby zwrócić uwagę publiczności. Powiększaj miejsca, które chcesz wyróżnić. Korzystaj z czasomierza, by trzymać się tematu i zmieścić się w czasie, nie tracąc uwagi słuchaczy.

Elastyczna praca
Za pomocą nawigatora slajdów możesz szybko przełączać slajdy — w kolejności lub nie — za pomocą przejrzystej siatki, którą możesz szybko wyświetlić. Słuchacze widzą tylko wybrany slajd.

 

Nadawanie styluPowerPoint 2016
Jednym kliknięciem rozpocznij proces twórczy i nadaj swojej prezentacji wspaniały styl. Wybierz coś z dopracowanych motywów i ich wariantów.

Wyjątkowy wygląd
Aby dodać efekty specjalne wzmacniające Twoją tezę, dodaj i edytuj obrazy i filmy. Możesz też wprowadzić pomysłowe przejścia między slajdami i zdefiniowane wcześniej animacje, a także wykresy i grafiki.

Kreatywna praca
Dodaj wyszukane wykończenie. Dzięki wbudowanym prowadnicom możesz intuicyjnie wyrównywać kształty, pola tekstowe i wideo na slajdach.

 

Zsynchronizowany początek PowerPoint 2016
Twoje prezentacje są domyślnie zapisywane online w usłudze OneDrive lub SharePoint. Gdy więc wyślesz komuś link do pliku programu PowerPoint wraz z uprawnieniami do wyświetlania i edytowania, ta osoba zawsze zobaczy jego najnowszą wersję.

Synchronizowana praca
Cały zespół może równocześnie pracować nad tą samą prezentacją, niezależnie od tego, czy jego członkowie posługują się programem PowerPoint na komputerze czy aplikacją PowerPoint Online.

Utrzymywanie synchronizacji
Za pomocą telefonu, tabletu lub komputera PC/Mac umieszczaj komentarze i odpowiedzi obok omawianego slajdu. Wszyscy będą widzieć, kto komu odpowiadał.

 

Microsoft PowerPoint 2016 działa na różnych urządzeniach. Zainstaluj aplikację PowerPoint Mobile, aby pracować w podróży.PowerPoint 2016 na wielu urządzeniach

Dowiedz się jak na różnych urządzeniach zainstalować niezbędny pakiet Office
Dowiedz się więcej

Subskrypcja Office 365 oferuje więcej możliwości użytkownikom tabletów i telefonów oraz komputerów Mac i PC. Zyskują oni pełne wersje aplikacji Office do zainstalowania na komputerze PC lub Mac, przestrzeń dyskową online, dodatkowe funkcje na tablecie i smartfonie oraz wiele więcej. Mają zatem możliwość elastycznego wykonywania pracy z dowolnego miejsca.

Korzystaj z aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook i innych na swoich ulubionych urządzeniach: telefonach Windows Phone, z systemem Android, iPhone, tablet z systemem Windows oraz Android i iPhone, komputery PC i Mac (laptopy / komputery stacjonarne)
Wypróbuj bezpłatnie
This entry was posted in . Bookmark the permalink.