Microsoft Word 2016

Strona główna / Portfolio / Microsoft Word 2016
Microsoft Word 2016

Microsoft Word zawsze był dobry, ale teraz stał się jeszcze lepszy.

Wypróbuj bezpłatnie lub Kup teraz

Nowe sposoby czytania, pisania, współpracy i przedstawiania pomysłów. Z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Łatwe czytanie w Microsoft Word 2016Word 2016
W trybie czytania przepływ tekstu w kolumnach jest automatycznie dostosowywany, aby czytanie z ekranu było łatwiejsze. Mniejsza liczba narzędzi dostępnych wyłącznie z menu pozwala skoncentrować się na treści.

Łatwe pisanie w Microsoft Word 2016
Dobrze znany Word pozwala tworzyć, edytować i udostępniać pracę w szybki i prosty sposób. Większość osób może otwierać i opracowywać w nim dokumenty. Jest to najpopularniejszy edytor tekstu na świecie.

Prostota
Dzięki OneDrive masz miejsce w chmurze do przechowywania dokumentów. Jeśli więc zainstalujesz aplikacje Office na urządzeniach przenośnych, masz dostęp do najnowszych wersji swoich dokumentów w dowolnym czasie i miejscu.

 

WspółpracaWord 2016
Udostępnianie zostało uproszczone. Pliki są domyślnie zapisywane online w usłudze OneDrive lub SharePoint. Po prostu wyślij do wszystkich link do pliku wraz z uprawnieniami do przeglądania i edytowania. Wszyscy będą mieli dostęp do najnowszej wersji pliku. Wymagane połączenie internetowe; użytkownicy muszą być zalogowani za pomocą konta Microsoft lub Office 365.

Praca zespołowa
Ty i Twój zespół możecie rozmawiać, współpracować lub wspólnie tworzyć dokumenty w czasie rzeczywistym z pomocą programu Word Online.

Utrzymywanie kursu
Śledź zmiany, umieszczaj komentarze i odpowiedzi obok tekstu, którego dotyczy dyskusja. Wszyscy mogą śledzić rozmowę i być na bieżąco ze zmianami tekstu, układu i formatowania.

 

Wszystko dopracowaneWord 2016
Eksperymentuj z układami dynamicznymi. Przeciągnij zdjęcie, wideo lub kształt do nowego miejsca, a tekst zostanie od razu dostosowany na Twoich oczach. Zwolnij przycisk myszy, a obiekt i otaczający tekst pozostaną dokładnie tam, gdzie mają się znajdować.

Profesjonalizm
Nadaj dokumentom profesjonalny wygląd — wyrównaj wykresy, zdjęcia, wideo i diagramy z tekstem. Poręczne prowadnice wyrównania wyskakują wtedy, gdy są potrzebne, i znikają, gdy wykonasz operację.

Praca z plikami PDF
Oto sposób na oszczędzanie czasu, który Ci się spodoba. Otwórz plik PDF w programie Word, a jego zawartość, czyli akapity, listy i tabele, będzie można edytować tak samo, jakby był to dokument utworzony w programie Word.

 

Microsoft Word działa na różnych urządzeniach. Zainstaluj aplikację Word Mobile, aby pracować w podróży.Word na różne urządzenia

Dowiedz się jak na różnych urządzeniach zainstalować niezbędny pakiet Office
Dowiedz się więcej

Subskrypcja Office 365 oferuje więcej możliwości użytkownikom tabletów i telefonów oraz komputerów Mac i PC. Zyskują oni pełne wersje aplikacji Office do zainstalowania na komputerze PC lub Mac, przestrzeń dyskową online, dodatkowe funkcje na tablecie i smartfonie oraz wiele więcej. Mają zatem możliwość elastycznego wykonywania pracy z dowolnego miejsca.

Korzystaj z aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook i innych na swoich ulubionych urządzeniach: telefonach Windows Phone, z systemem Android, iPhone, tablet z systemem Windows oraz Android i iPhone, komputery PC i Mac (laptopy / komputery stacjonarne)
Wypróbuj bezpłatnie
This entry was posted in . Bookmark the permalink.