Nowe możliwości OneDrive dla Firm

Strona główna / Blog / Nowe możliwości OneDrive dla Firm
Nowe możliwości OneDrive dla Firm

Nowe możliwości OneDrive dla Firm

Z radością informujemy, że OneDrive for Business (ODfB) zostanie wzbogacony o nowe funkcje i możliwości dla biznesu.

Nowe funcje OneDrive for Business to między innymi:

  • Ulepszona Synchronizacja – nowej generacji klient synchronizacji, które jeszcze bardziej zwiększy niezawodność i wydajność, a także wprowadzeni selektywną możliwości synchronizacji.
  • Prostsze nawigowanie w przeglądarce i rozbudowane udostępnianie – nowe możliwości OneDrive dla Firm w odświeżonej wersji pozwolą na jeszcze prostszą i szybszą pracę z plikami. Dodatkowo, nowe opcje udostępniania pozwolą łatwo przesyłać łącza do dokumentów wewnątrz organizacji oraz poza nią. Ponadto będzie można określić datę wygaśnięcia łącza udostępnianego gościom w trybie udostępniania anonimowego.
  • Mobilna produktywność – aplikacja OneDrive dla Firm na Android będzie obsługiwać dostęp do plików w trybie offline; OneDrive dla iOS pozwoli na oznaczanie i adnotacje plików PDF i usprawniony dostęp do typowych działań OneDrive for Business (udostępnianie, usuwanie, itd).
  • Funkcje dla IT i Developerów w OneDrive dla Firm – Administratorzy IT będą w stanie kontrolować domeny zewnętrzne, dla których ich użytkownicy mogą współdzielić dokumenty oraz włączyć uprawnienia udostępniania indywidualnym użytkownikom do współdzielenia informacji osobom spoza organizacji. Ogłoszone została również, wydanie jednolitego OneDrive API do użytku produkcyjnego.
OneDrive dla Firm z aplikacjami Office Online OneDrive for Business with Office Online. Użyteczne aplikacje online, będące uzupełnieniem programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint i OneNote, które pozwalają na prostą edycję dokumentów bezpośrednio w przeglądarce sieci Web wraz z usługą OneDrive dla Firm.

wypróbuj bezpłatnie

lub

zakup licencję

OneDrive dla Firm to miejsce, w którym można przechowywać, synchronizować i udostępniać pliki i dane. W ramach usługi Office 365 lub programu SharePoint Server 2013 lub 2016 usługa OneDrive dla Firm pozwala aktualizować i udostępniać pliki z dowolnego miejsca i współpracować nad dokumentami pakietu Office z innymi osobami w tym samym czasie.

Uwaga: OneDrive dla Firm różni się od usługi OneDrive, która jest przeznaczona do przechowywania osobistych informacji oddzielonych od danych związanych z pracą. Usługa OneDrive dla Firm różni się także od witryny zespołu, która służy do przechowywania dokumentów związanych z zespołem lub projektem.

Poznaj usługę OneDrive dla Firm